BLOG

SEI VENTI - sesja zdjęciowa wykonana na potrzeby promocyjne właścicieli domków do wynajęcia w Białogórze

Wykonałem tą sesję zdjęciową na zlecenie SEI VENTI, właścicieli sześciu domków do wynajęcia w miejscowości Białogóra, w galerii umieściłem kilka wybranych zdjęć.
Domki wykonane są z drewna, widać tam dużą dbałość o detale na zewnątrz i wewnątrz. Wyposażenie jest z górnej półki, sprzęty i armatura zarówno w kuchni, jak i w łazience są naprawdę bez zarzutu, wnętrza tych domów są bardzo przytulne, wygodne i funkcjonalne. Domki mają dwa poziomy, na parterze znajduje się część dzienna z aneksem kuchennym i łazienką, a na poddaszu są dwie sypialnie z podwójnymi łóżkami. Może nie wszyscy się ze mną zgodzą, ale to co dla mnie jest atutem to to, że ogrzewanie wody i pomieszczeń w chłodniejsze dni odbywa się piecykiem gazowym, a nie kominkiem czy też kozą. Kilka miesięcy temu, w porze zimowej robiłem sesję w podobnych domkach, w których jedynym źródłem ciepła była nieduża, żeliwna koza w salonie. To było mega uciążliwe, pomijając to, że trzeba cały czas dokładać po polanku, to w salonie na dole był ukrop, podczas gdy w sypialniach na poddaszu było co najwyżej w miarę ok.
A sama Białogóra to naprawdę urocza miejscowość wypoczynkowa położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, ok. 1,5 kilometra od brzegu morskiego. Ta nowo powstała droga nad morze wiedzie przez pas sosnowego lasu, jest ona - a myślę, że to ważne - oświetlona przez całą dobę. Niby nic wielkiego, ale powrót z wieczornego spaceru nad morzem jest dużo bardziej komfortowy niż gdy trzeba wracać z latarkami. No i polecam sandacza z pieca z frytkami w smażalni "Pirat" :)


#białogóra #domki do wynajęcia #fotografhoteli #fotografia hoteli #fotografia wnętrz #fotografwnetrz #holiday #Jastaka 7 #podróże #sei venti #sesjafotograficzna #sesjazdjeciowa #wakacje #wczasy