BLOG

Farma Noe - zdjęcia wykonane do publikacji w magazynie 'Sielskie Życie'

W ostatnich dniach stycznia tego roku pojechaliśmy w północne rejony naszego pięknego kraju żeby zrobić dwie zimowe sesje fotograficzne dla magazynu "Sielskie Życie". Niestety, zima w tym roku jest kapryśna i kiedy zbliżał się wcześniej ustalony termin zdjęć z drżeniem serca patrzyliśmy na zmienne prognozy pogody. Zdecydowaliśmy się zaryzykować i trafiła nam się najlepsza zimowa aura jaką można sobie wymarzyć :)
Farma Noe znajduje się nad samym jeziorem, pod lasem, zajmuje bardzo duży obszar pośrodku którego stoją trzy domy - jeden właścicielek i dwa domy dla gości, duży i mały. Jest to także idealne miejsce dla miłośników jazdy konnej, jest tu nie tylko stajnia i wybiegi dla koni, ale także arena do gry w polo. No i urocze kucyki dla dzieci!
Na czas sesji zdjęciowej zatrzymaliśmy się w mniejszym domku, który ma taras z widokiem na jezioro. Byłem pod wrażeniem jakości wyposażenia każdego z domów, wszystkie elementy i dodatki są na najwyższym poziomie i z klasą, bardzo gustownie dobrane do klimatu i charakteru tego miejsca, wnętrze robi olbrzymie wrażenie. Bardzo podoba mi się takie podejście, pisałem o tym nie raz - to że ktoś chce być bliżej natury nie oznacza, że ma gotować wodę w rdzewiejącym czajniku na klejącej się od brudu kuchni. Tu wszystko było idealne, ujęły mnie też takie niespodziewane rzeczy jak czekająca na gości butelka wina, ciasto, konfitura i jajka z kurnika :) No i ta burza dodatków Bożonarodzeniowych! Podczas kolacji zapytałem Grażynę - właścicielkę tego siedliska - ile pudeł potrzebuje na spakowanie tych setek - tak, tak, nie przejęzyczyłem się - setek różnego rodzaju gustownych dekoracji Bożonarodzeniowych. Grażyna tylko się uśmiechnęła :)
Grażyna prowadzi to miejsce razem ze swoją córką Magdą, stworzyły to miejsce zupełnie od zera, bardzo gościnnie nas przyjęły, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Farma Noe to miejsce, w którym można zrelaksować się totalnie. Nie zapomnę nocnych zdjęć, rozgwieżdżone niebo, trzeszczący pod nogami śnieg, a wokół cisza i spokój jakiego dawno nie zaznałem.
Publikacja tej sesji jest przewidziana na przełom 2019/2020, w galerii jako zajawkę wrzuciliśmy kilka wybranych ujęć z sesji, więcej zdjęć pokażemy po publikacji :)


#agroturystyka #domki do wynajęcia #fotografia reportażowa #fotografia wnętrz #fotografia hoteli #magazyn #Kaszuby #Kaszëba #publikacja #Sielskie Życie